Logo
 • Fri, Mar 31, 2023
 • २०७९ चैत, १७
Logo
 • Fri, Mar 31, 2023
 • २०७९ चैत, १७ गते शुक्रबार

images
images

शल्यक्रिया गरेर निकालियो ३० किलोग्रामभन्दा बढी तौलको ट्युमर

शल्यक्रिया गरेर निकालियो ३० किलोग्रामभन्दा बढी तौलको ट्युमर

 • 73
  SHARES
 • शल्यक्रिया गरेर निकालियो ३० किलोग्रामभन्दा बढी तौलको ट्युमर
  शल्यक्रिया गरेर निकालियो ३० किलोग्रामभन्दा बढी तौलको ट्युमर

  काठमाडौं । काठमाडौंको बसुन्धारा स्थित ग्रीनसिटी अस्पतालले ३० किलोग्रामभन्दा बढी तौलको ‘ट्युमर’ को सफल शल्यक्रिया गरेको छ । अस्पतालले शुक्रबार पत्रकार सम्मेलन गरी ताप्लेजुङ घर भई भक्तपुरमा बसोबास गर्दै आएकी रीता शेर्पाको ३० किलोग्राम बढी तौलको ट्युमरको सफल शल्यक्रिया गरेको जानकारी दिएको हो । अस्पतालका अध्यक्ष लोकबहादुर टण्डनले आर्थिकरूपमा कमजोर शेर्पाको निःशुल्क शल्यक्रिया गरेर नयाँ जीवन प्रदान गरिएको जानकारी दिए ।

  ग्रीनसिटी अस्पतालले शेर्पा जस्ता जटिल प्रकृतिका रोगको शल्यक्रिया निःशुल्क गर्दै आएको अध्यक्ष टण्डनले बताए । शेर्पाको शल्यक्रिया गर्ने डा. रुपा झाले बिरामीको तत्काल शल्यक्रिया गर्दा स्वास्थ्यमा अन्य धेरै समस्या आउन सक्ने सम्भावनालाई ख्याल गरी अन्य विभिन्न जाँच गरी शल्यक्रिया सफलतापूर्वक गर्न सफल भएको बताए ।

 • सम्बन्धित विषय:

 • # ग्रीनसिटी अस्पताल

 • सप्त किरण

  सम्बन्धित समाचार
  Copyright © All right reserved - saptakiran.com
  Site By: SobizTrend